Rolety

Home / Rolety

Rolety zewnętrze produkowane przez firmę DAWKAR, są wykonywane na wysokiej jakości materiałach niemieckiego producenta profili ALUPROF, zapewniając wysoki komfort użytkowania oraz długoletnią bezawaryjną pracę. Stanowią doskonałą ochronę termoizolacyjną dzięki pancerzom wypełnionym pianką, co zabezpiecza pomieszczenia przed przegrzewaniem latem oraz wychładzaniem zimą.

Dodatkową zaletą jest wyciszenie przed hałasem, zabezpieczenie antywłamaniowe oraz poczucie intymności. Dzięki bogatej kolorystyce wszystkie elementy w rolecie będą dopasowane do potrzeb i charakteru domu.

Rolety można projektować i montować nie tylko na etapie budowy nowego domu, ale również na budynku już gotowym w okna i wykończonym elewacją. Dzięki różnym systemom budowy skrzynek, rolety można zamontować przed elewacją, co umożliwia w późniejszym czasie zabudowanie skrzynki styropianem oraz uzyskanie efektu wysuwania się płaszcza spod elewacji, lub montować bezpośrednio na oknie lub elewacji.

Dodatkowymi zaletami są sterowania do rolet. W swojej ofercie posiadamy sterowania do rolet bezpośrednio na klawisz, sterowania roletami na pilota i rozbudowę sterowania inteligentnego domu systemie IO lub sterowania za pomocą telefonu komórkowego.

Firma DAWKAR, jako producent zapewnia wysoką jakość produktu, terminową dostawę, fachowy montaż oraz 5 letnią gwarancję.

Napisz do nas

Zostaw dla nas wiadomość. Skontaktujemy się z Tobą jak najszybciej.

Start typing and press Enter to search

Translate »